Izvēlne
Your Cart

Par mums

Biroja tehnikas apkalpošanas uzņēmums SIA "Digitālais serviss"
ir pilna servisa kompānija, kas veic visus nepieciešamos darbus, lai  biroja tehnika klientam kalpotu ilgi un kvalitatīvi. Izejmateriālu tirdzniecība, uzpildes un rūpnieciskā atjaunošana lāzera un tintes drukas iekārtam, kancelejas preču, datoru koplektēšana un pārdošanana, piegāde birojiem.

SIA "Digitālais serviss"
Latvijas tirgū darbojas jau kopš 2002. gada. Pateicoties 10 gadu pieredzei, esam izauguši līdz nopietnam spēlētajam Latvijas tirgū ar plašu klientu loku, kuru atsauksmes ir mūsu galvenais trumpis.

Mēs strādājam IT nozarē par galveno uzdevumu uzstādot kvalitāti un pieņemamu cenu. Esam Dell autorizētie pārstāvjii portatīvo datoru izplatīšanā un servisa nodrošināšan. Sadarbības partneri Also Latvija, Asbis, Elko Rīga, Capital, BTSC,  ar kuriem ir ilggadīga sadarbošanās.
Mēs taupām biroju darbinieku laiku, steidzamības kārtā nodrošinot visas biroja vajadzības! Esam raduši labākos un izdevīgākos risinājumus pat nestandarta situācijās, ik dienu paplašinot produktu un pakalpojumu klāstu, veicot regulāras apmācības, strādājot operatīvi un ar pilnu atbildību. Drukas iekārtu remontu veic augsti kvalificēti, sertificēti darbinieki ar pieredzi, kuri atrod risinājumus pat škietami bezcerīgās situācijās.


 Klienti, kuri izmanto mūsu pakalpojumus atzinuši par labākajiem jau daudz gadu – gaļas pārstrādes uzņēmums SIA Forevers, SIA Marno,  SIA Europarks, Rīgas pilsētas izglītības iestādes, SIA ZRF BRIO, SIA TBT Grupa, SIA Ronon Hotels Group un daudzi citi. Ir izplatītāju tīkls, kas piedāvā mūsu Laser produkciju visā Latvijā. Majas lapā pieejams e-veikals ar plašu produkcijas klāstu, neskaidrību gadījumā kontaktejaties gan elektroniski, gan pa norādīto tālruni un faksu.


Mūsu prioritāte ir augsta kvalitāte, klienta laika un naudas taupīšana!