Izvēlne
Your Cart

Privātuma politika

SIA „Digitālais Serviss” (reģ.nr. 40002046848, Juridiskā adrese: Turaidas iela 2a, LV-1039, Rīgā, Latvija) izpilda Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr.2016/679 prasības Latvijā.

 

Pie mums Jūsu personas dati ir drošībā!

 

SIA „Digitālais Serviss”   nodrošina Jums vislabāko lietotāja pieredzi. Mūsu mērķis ir pēc iespējas skaidrāk informēt Jūs par to, kā un kāpēc mēs izmantojam Jūsu personisko informāciju. Informāciju par Jums mēs iegūstam no dažādiem avotiem. Daļa no informācijas var būt personīga informācija, ko var izmantot lai Jūs identificētu (Jūsu vārds; uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs vai dzīvesvietas pasta adrese).

 

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni lai iegādājoties preces vai pakalpojumus, Jūs apliecināt, ka saprotat Privātuma politiku, un piekrītat sekot izmaiņām tajā.

 

SIA „Digitālais Serviss”   ir tiesības jebkurā brīdī izdarīt izmaiņas, tās tiek publicētas interneta vietnē www.etoner.lv. Lūdzu, pārlasiet to pirms atkārtotas pirkumu veikšanas.

 

Privātuma politika izskaidro kā SIA „Digitālais Serviss” apstrādā Jūsu personas datus, kad Jūs lietojat mūsu vietnes pakalpojumus. Šī Politika Jums sniedz informāciju par to, kādu informāciju mēs ievācam, kā mēs to izmantojam un aizsargājam. Politika attiecas uz visa veida personas datu apstrādi no vietnes etoner.lv. Tālāk ir apkopota detalizēta informācija par Jūsu datu aizsardzību.

 

Personas datu ievākšana un lietošana

 

SIA „Digitālais Serviss”  apkopo par Jums iegūto informāciju, lai nodrošinātu vēl labākus pakalpojumus un lietotāja pieredzi. Mēs saglabājam atbildību par datu apstrādi un konfidecialitātes nozīmīgumu. SIA „Digitālais Serviss”  ievāc privātos datus, kas nepieciešami, lai Jūs sasniegtu mērķi – iegādātos preces, saņemtu pakalpojumus vai saņemt informāciju. Veicot pirkumu, personas datu iesniegšana ir obligāta, jo bez tās Jums nav iespējams pirkumu veikt.

 

Informācijas iegūšana

 

Jūs sniedzat mums personīgo informāciju (vārdu, uzvārdu; tālruņa numuru; e-pasta; preču vai pakalpojuma saņemšanas adresi), piesakoties pakalpojuma kontam mūsu vietnē, zvanot vai nosūtot e-pastu. Jūsu personīgie dati automātiski tiek anonimizēti pēc pasūtījuma pabeigšanas (piegādādes, anulēšanas vai atgriešanas.

Jūs paziņojat veidu kā Jūs vēlaties saņemt mūsu nosūtīto informāciju par mūsu precēm un pakalpojumiem (nosūtot sms, uz pasta adresi vai elektronisko adresi).

SIA „Digitālais Serviss” izmanto sīkdatnes (nelielas datnes, kas glabājas Jūsu datora pārlūkprogrammā), vietnes funkcionalitātes nodrošināšanai, atcerētos Jūsu vēlmes pirkuma un reklāmas saņemšanai; kā arī lai iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu, skaitu un laiku un darbības efektivitātes uzlabošanai vietnē.

SIA „Digitālais Serviss” Ieslēgtas sīkdatnes nodrošinās Jums labāku pieredzi un lietošanas ērtības, tās nav obligāti nepieciešamas vietnes pamatfunkcijām. Saglabāto sīkdatņu dzēšana ir iespējama Jūsu ierīces interneta pārlūkprogrammas uzstādījumu sadaļā, dzēšot saglabāto sīkdatņu vēsturi.

SIA „Digitālais Serviss”  var saņemt Jūsu kā vietnes lietotāja personīgo informāciju tikai no Jums personīgi un tikai tad, ja Jūs izmantojat vietnes pakalojumus (pasūtījumu reģistrāciju, sazinoties ar klientu apkalpošanas atbalstu, veicot atsauksmes par pirkumu vai pakalpojumu vai e-pastu).

Personas datu saņēmēji

 

Likumā noteiktajos gadījumos SIA „Digitālais Serviss” var nodot informāciju trešajām personām. SIA „Digitālais Serviss” var izmantot no vietnes lietotājiem iegūtu apkopotu informāciju, neidentificējot atsevišķas personas, ar mērķi labāk saprast kā tiek izmantotas vietnes, kā arī lai pētītu vietnes apmeklētāju ieradumus, uzlabotu vietnes.

 

Maksājot par precēm un pakalpojumiem, ko sniedz SIA „Digitālais Serviss” vietne, mēs saņemam, apkopojam un apstrādājam šādu informāciju: Jūsu bankas konta numuru; bankas iestādes nosaukumu; Jūsu tālruņa numuru; e-pasta adresi.

SIA „Digitālais Serviss” datu apstrādātājiem – trešajām peronām (datu centriem, atbalsta pakalpojumi, piegādes pakalpojumiem utml.) nodod tikai nepiešamo datu apjomu konkrētā uzdevuma izpildei vai pakalpojuma sniegšanai. Trešās personas nevar izmantot Jūsu datus citiem mērķiem vai nodot citām personām bez SIA „Digitālais Serviss” piekrišanas. Apstrādātāji nodrošina Jūsu personas datu aizsardzību saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un rakstisku vienošanos ar SIA „Digitālais Serviss”.

Personas dati var tikt nodoti kompetentajām valsts varas un pārvaldes iestādēm, tiesībsargājošajām iestādēm (policijai, u. c.) uzraudzības iestādēm tikai nepieciešamības gadījumā un saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto tiesisko kārtību.

Jūsu datu glabāšanas ilgums

Lai nodrošinātu Jūsu iegādātajai precei ar garantijas un pēcgarantijas atbalstu, lai sazinātos ar Jums par veikto pieprasījumu, grāmatvedības uzskaites veikšanai, kā arī, lai pārvaldītu Jūsu iestatījumus un tiesības SIA „Digitālais Serviss” Jūsu personisko informāciju uzglabā 10 gadus.

Ja Jūs nepieprasīsit savu datu dzēšanu šajā laika posmā, izmantojot vietni, vai arī personīgi ierodoties SIA „Digitālais Serviss” birojā ar personu apliecinošu dokumentu, pēc 10 gadu termiņa beigām, personas dati tiek iznīcināti.

Jūsu tiesības un izvēles iespējas

 

Normatīvais regulējums datu aizsardzības jomā piešķir Jums tiesības attiecībā uz Jūsu personas datu apstrādi. Ja Jums rodas jebkādi jautājumi vai bažas par Jūsu privātumu un SIA „Digitālais Serviss” datu aizsardzības pasākumiem, lūdzu sazinieties ar mums.

 

Ikvienai personai ir tiesības saņemt normatīvajos aktos noteikto informāciju saistībā ar viņa datu apstrādi un iebilst pret personas datu apstrādi, iesniedzot iesniegumu rakstveidā, SIA „Digitālais Serviss”  birojā Turaidas 2a, Rīga, LV-1010, Rīgā, Latvija, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Jums ir tiesības sniegt sūdzību Valsts datu inspekcijā, ja uzskatāt, ka Jūsu tiesības uz personas datu aizsardzību ir pārkāptas.

Jums ir tiesības atteikties saņemt e-pastus, nosūtot ziņojumu uz e-pastu info@etoner.lv vai atteikties, lietojot saiti elektroniskājās vēstulēs. Kad Jūsu dati tiek apstrādāti ar Jūsu piekrišanu, Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu, kas kalpo par pamatu SIA „Digitālais Serviss” pārtraukt Jūsu datu apstrādi.

Jums ir tiesības prasīt SIA „Digitālais Serviss” dzēst vai ierobežot Jūsu personas datus, iebilst pret personas datu apstrādi, lūgt personas datu labošanu atbilstoši Regulas noteikumiem. Tas neattiecas uz gadījumiem, kad likums pieprasa SIA „Digitālais Serviss”  saglabāt datus.

Jums ir tiesības ierobežot savu personas datu apstrādi. Tomēr, jāņem vērā, ka, ja Jūs pieprasāt, lai Jūsu datu apstrāde tiek ierobežota, tas var ietekmēt Jūsu iespējas saņemt SIA „Digitālais Serviss”  pakalpojumus.

Atbildība par Jūsu datu apstrādi

 

Atbildīgais par Jūsu personīgo datu apstrādi, ir SIA „Digitālais Serviss” (reģ.nr. 50003609121, juridiskā adrese: Turaidas 2a, LV-1039, Rīgā, Latvija). Ja Jums rodas jebkādi jautājumi par Jūsu personīgo datu apstrādi, rakstiet SIA „Digitālais Serviss” uz e-pastu info@etoner.lv.